ARGAN OIL

TERAPIA PRZEZNACZONA DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW

Rewolucyjna, nowa linia, która zadziwi Cię wieloma właściwościami terapeutycznymi. Głównymi składnikami linii są oleje roślinne – olej arganowy, olej makadamia i olej z orzecha włoskiego. Linia intensywnie odbudowująca, do włosów suchych, matowych i zniszczonych. Mimo dużej ilości olejów produkty nie zostawiają tłustej warstwy, która mogłaby obciążać włosy. Regeneruje i odżywia zarówno włosy, jak i skórę głowy. Przyspiesza suszenie włosów w 40%-50%, zawiera naturalny filtr UV.

PRZEZNACZENIE

Linia dedykowana włosom wysoko porowatym, zniszczonym przez zabiegi fryzjerskie, narażonym na wysokie temperatury i nieprzyjazne warunki atmosferyczne.

EFEKTY ZASTOSOWANIA

  • Wygładzona łodyga włosa
  • Ułatwione rozczesywanie włosów plączących się
  • Zabezpieczona łodyga włosa przed wysoką temperaturą przy stylizacji cieplnej i przed promieniami UV

OLEJ ARGANOWY

Bogactwo kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-9, a także witamina E, zapewnia włosom nawilżenie i szczególną pielęgnację. Działa naprawczo. Zapobiega nadmiernej suchości włosów i łamliwości końcówek. Neutralizuje efekt puszących się włosów. Wzmacnia strukturę włosów, od samej cebulki po końcówki.

OLEJ MACADAMIA

Charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów nienasyconych. Nie przetłuszcza skóry głowy. Nałożony w małej ilości na włosy przed farbowaniem, poprawia wchłanianie farby do włosów, jednocześnie chroni łodygę włosa przed szkodliwym działaniem koloryzatora. Przyspiesza suszenie włosów.

OLEJ Z ORZECHA WŁOSKIEGO

Jest bogaty w witaminy A, B i E. Składa się z 5–15% kwasu linolenowego, 51–58% kwasu linolowego, 14–28% kwasu oleinowego, 8–16% nasyconych kwasów tłuszczowych. Dostarcza cennych wartości odżywczych i antyoksydacyjnych, spowalniających procesy starzenia. Wspiera regenerację komórek skóry głowy i odbudowuje jej naturalną barierę ochronną.

PRODUKTY Z TEJ LINI