FREQUENTS

PROFESJONALNA LINA PRZECIW WSZOM

Wszawica jest wszechobecna i występuje niezależnie od pory roku, zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Są okresy kiedy zachorowalność na tę chorobę pasożytniczą drastycznie wzrasta. Warto wtedy zwrócić szczególną uwagę na głowy naszych dzieci i odpowiednio wcześnie wdrożyć odpowiednią profilaktykę aby uniknąć niechcianych wszy. Stosowanie produktów linii Frequents w okresie nasilenia wszawicy lub pojawienia się nowego ogniska, gwarantuje doskonałe rezultaty przy pełnym bezpieczeństwie.

PRZEZNACZENIE

Preparaty przeznaczone do zwalczania wszawicy u dzieci i dorosłych. Do każdego rodzaju skóry głowy.

EFEKTY ZASTOSOWANIA

  • Zapobieganie dalszemu rozwojowi wszawicy
  • Stosowane w okresie nasilenia wszawicy tworzy barierę ochronną
  • Ukojenie i odświeżenie skóry głowy.
  • Wyrównanie ph skóry głowy i włosów.

NEEM

Olejek neem stanowi cenne źródło niezbędnych dla włosów i skóry głowy składników aktywnych, zapewniających skuteczną regenerację i odbudowę. Działa podobnie do oleju rycynowego, który jest tradycyjnym olejem stosowanym w naturalnej pielęgnacji.

GERANIUM

Olejek z geranium chroni włosy przed działaniem czynników zewnętrznych. Reguluje produkcję sebum i ma właściwości bakteriobójcze, pomaga w przywróceniu włosom naturalnego pH i blasku.

DRZEWO HERBACIANE

Olejek z drzewa herbacianego jest bardzo silnym stymulantem immunologicznym. Zawarte w olejku terpenoidy pomagają zwalczać infekcje. Wykazuje ponadto właściwości znieczulające.