NUMBER-ONE

REKONSTRUKCJA I OCHRONA OD NASADY WŁOSA AŻ PO KOŃCE

Linia ta jest wynikiem zaawansowanych badań laboratoryjnych, dotyczących restrukturyzacji chemicznie uszkodzonej łodygi włosa. Dzięki swojej formule odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów na całej ich długości. Zmiany można zaobserwować już po pierwszym użyciu. Kosmetyki linii NUMBER-ONE mają niskie pH, dzięki czemu stosowanie tych preparatów zamyka łuski włosa wygładzając go.

PRZEZNACZENIE

Linia dedykowana przede wszystkim włosom bardzo zniszczonym zabiegami fryzjerskimi i stylizacją cieplną oraz włosom bardzo suchym z natury.

EFEKTY ZASTOSOWANIA

  • Odbudowa włosa od nasady aż po końce.
  • Zamknięcie łusek włosa, wygładzenie.
  • Ochrona włosa przed stylizacją cieplną.

KOLAGEN

Użyty na skórę głowy wnika do naczyń krwionośnych, które dostarczają składników odżywczych cebulkom włosów, wspomaga prawidłowy wzrost włosów. Ponad to doskonale nawilża i odżywia skórę głowy.

KOMPLEKS WIELOOWOCOWY

Kompleks ekstraktów z borówki czarnej, słodkiej pomarańczy i cytryny. Jest kompleksem witaminowym, który dzięki innowacyjnym procesom technologicznym zachowuje działanie naturalnych, aktywnych składników obecnych w preparacie.  Kompleks działa również przeciwutleniająco i antystarzeniowo na tkankę włosa.

EKSTRAKT Z KLONU SREBRZYSTEGO

Bogaty w polifenole, chroniące przed wpływami promieniowania UV na skórę. Redukuje uszkodzenia w DNA, które pojawiają się na skutek wieloletniej ekspozycji na promienie słoneczne. Chroni jądro komórkowe, przyspiesza podział komórek, co prowadzi do silnego odmłodzenia.