SHINE ORGANIC ARGAN OIL

TERAPIA PRZEZNACZONA DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW

Rewolucyjna, nowa linia, która zadziwia wieloma właściwościami terapeutycznymi. Głównymi składnikami linii są oleje roślinne – olej arganowy, olej lniany, olej migdałowy, aminokwasy jedwabiu, panthenol, hydrolizowany kolagen oraz fitokeratyna. Linia intensywnie odbudowująca, do włosów suchych, matowych, zniszczonych oraz kręconych. Mimo dużej ilości olejów produkty nie zostawiają tłustej warstwy, która mogłaby obciążać włosy. Regeneruje i odżywia zarówno włosy, jak i skórę głowy. Przyspiesza suszenie włosów w 40%-50%, zawiera naturalny filtr UV.

PRZEZNACZENIE

Linia dedykowana włosom wysoko porowatym, zniszczonym przez zabiegi fryzjerskie, narażonym na wysokie temperatury i nieprzyjazne warunki atmosferyczne.

EFEKTY ZASTOSOWANIA

  • Wygładzona łodyga włosa
  • Ułatwione rozczesywanie włosów plączących się
  • Zabezpieczona łodyga włosa przed wysoką temperaturą przy stylizacji cieplnej i przed promieniami UV

OLEJ ARGANOWY

Bogactwo kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-9, a także witamina E, zapewnia włosom nawilżenie i szczególną pielęgnację. Działa naprawczo. Zapobiega nadmiernej suchości włosów i łamliwości końcówek. Neutralizuje efekt puszących się włosów. Wzmacnia strukturę włosów, od samej cebulki po końcówki.

FITOKERATYNA

Pozyskiwana jest jako hydrolizat z pszenicy, kukurydzy i soi. Jest głównym białkiem budulcowym włosów, naskórka i paznokci. Uzupełnia ubytki w strukturze włosów, wygładza ich powierzchnię, wzmacnia oraz zwiększa odporność na uszkodzenia. Regeneruje zniszczone końcówki włosów i zapobiega ich rozdwajaniu się.

OLEJ LNIANY

Olej lniany najlepiej sprawdzi się w pielęgnacji włosów suchych, łamiących się, słabych, zniszczonych farbowaniem, ondulacją lub słońcem. Dzięki witaminie F, przyspieszającej gojenie się ran, jest pomocny w walce z łuszczycą skóry głowy. Zmniejsza łupież i wypadanie włosów, wzmaga ich porost i kompleksowo regeneruje.