STIMULATING COMPLEX

STYMULACJA I ODNOWA KOMÓREK BRODAWKI WŁOSA

Około 45% mężczyzn i kobiet obserwuje wraz z wiekiem zmniejszenie średnicy włosa i nasilenie problemu przerzedzenia włosów. Wynikiem wieloletnich badań w tym zakresie jest powstanie bardzo skutecznej linii preparatów, zapobiegających uszkodzeniu komórek brodawki włosa. Dzięki innowacyjnej formule, nie tylko można powstrzymać proces przerzedzenia włosów, ale można także zwiększyć ich średnicę. Kuracja wspomagająca farmakologiczne leczenie łysienia androgenowego.

PRZEZNACZENIE

Preparaty przeznaczone do kuracji zapobiegających przerzedzeniu i scieńczeniu łodyg włosów przy łysieniu androgenowym.

EFEKTY ZASTOSOWANIA

  • Zwiększenie średnicy łodygi włosów.
  • Powstrzymanie procesu przerzedzenia.
  • Ogólne wzmocnienie i odżywienie włosów i skóry głowy.

OLEJKI ETERYCZNE

Olejki eteryczne są od tysięcy lat stosowane jako specyfiki medycyny naturalnej, kosmetyki i dermatologii.  Ważną wspólną cechą olejków eterycznych jest ich duża skuteczność antyseptyczna i brak potwierdzonych przypadków uodpornienia się drobnoustrojów na ich działanie. Olejki eteryczne w linii STIMULATING COMPLEX występują w synergii, co oznacza, że ich działanie terapeutyczne jest wzajemnie wzmocnione.

ARGININA

Endogenny aminokwas, będący niezbędnym substratem w syntezie tlenku azotu. Arginina uwalniając tlenku azotu, wpływa na rozszerzenie tętniczych naczyń krwionośnych. Dzięki temu zostaje przywrócone optymalne mikrokrążenie w tkankach.

KOMÓRKI MACIERZYSTE GARDENII

Roślinne komórki macierzyste stanowią „serce” żywych roślin. Pozyskiwane są z pąków i końcowej części korzenia przy zastosowaniu najbardziej zaawansowanych metod biotechnologii. Roślinne komórki macierzyste aktywują podział i rozwój nowych komórek, dzięki temu stymulują regenerację i odbudowę struktur skóry, w tym przypadku tkanki brodawki włosa.