ENERGY

PROTEINOWA LINIA WYPEŁNIAJĄCA

Druga linia, obok Number One, silnie regeneracyjna do łodygi włosów. Linia charakteryzuje się obecnością w składzie fillerów, kolagenu oraz białka jedwabnego i oleju kokosowego. Zawartość minerałów powoduje wzmocnienie struktury keratynowej włosów.

PRZEZNACZENIE

Linia przeznaczona do włosów cienkich i suchych z natury.

EFEKTY ZASTOSOWANIA

  • Nawilżenie włosa i skóry głowy.
  • Przywrócenie włosom blasku.
  • Ochrona włosa przed stylizacją cieplną.

OLEJKI ETERYCZNE

Olejki eteryczne są od tysięcy lat stosowane jako specyfiki medycyny naturalnej, kosmetyki i dermatologii. Ważną wspólną cechą olejków eterycznych jest ich duża skuteczność antyseptyczna i brak potwierdzonych przypadków uodpornienia się drobnoustrojów na ich działanie. Olejki eteryczne w linii ENERGY FILLER występują w synergii, co oznacza, że ich działanie terapeutyczne jest wzajemnie wzmocnione.

OLEJ KOKOSOWY

Olej kokosowy wnika w cebulki włosa,odżywia skórę głowy, pobudza cebulki włosa do regeneracji, dostarcza niezbędnych składników mineralnych, takich jak potas, cynk czy magnez. Zamyka łuskę włosa, dzięki czemu staje się on miękki, lśniący, a końcówki nie rozdwajają się. Skutecznie leczy łupież.

EKSTRAKT Z OWSA

Preparaty z wyciągiem z owsa, dzięki zawartości związków polifenolowych wykazują silne działanie przeciwutleniające, chroniące przed wolnymi rodnikami. Posiadaj właściwości przeciwświądowe, kojące, przeciwzapalne, regenerujące, zmiękczające oraz nawilżające.