KRINOVITAL

SIŁA DRZEWA HERBACIANEGO

Linia skuteczna we wszystkich przypadkach utraty włosów, przebiegających z silnym łojotokiem i łupieżem. Jest bogata w  naturalne składniki aktywne o dużej biozgodności. Charakteryzuje się wysoką skutecznością, przy maksymalnym bezpieczeństwie stosowania, nawet w przypadku skór alergicznych. Linia działa również nawilżająco.

PRZEZNACZENIE

Linia dedykowana w każdym przypadku utraty włosów, kiedy mamy do czynienia z silnym łojotokiem i łupieżem. Przeznaczona do użytku codziennego.

EFEKTY ZASTOSOWANIA

  • Dokładne oczyszczenie i nawilżenie skóry głowy.
  • Odświeżenie i schłodzenie skóry głowy.
  • Eliminacja starych włosów i przyspieszenie odrostu nowych.

DRZEWO HERBACIANE

Bardzo silny immunostymulant, zawierający składniki zwane terpenoidami, pomagające zwalczać infekcje. Olej z drzewa herbacianego jest naturalnym środkiem antyseptycznym, grzybobójczym, bakteriobójczym i przeciw wirusowym. W przeciwieństwie do wielu innych preparatów, olej z drzewa herbacianego może być stosowany codziennie bez ingerencji w równowagę naturalnej flory bakteryjnej.

ALOE VERA

Lecznicze właściwości miąższu z aloesu pospolitego Aloe Vera znane są od stuleci w różnych regionach świata. Jest regulatorem korygującym i stabilizującym pH skóry. Obecne w miąższu aloesowym enzymy proteolityczne oraz kwas salicylowy działają keratolitycznie – ułatwiając usuwanie martwych komórek naskórka. Miąższ aloesowy zapewnia jednocześnie głębokie nawilżenie skóry głowy.

PALMA SABAŁOWA (Bocznia piłkowana, Serenoa repens)

Naturalny inhibitor enzymu 5alfa reduktazy, hamujący przekształcanie testosteronu w DHT w tkankach docelowych. Składnik pomocny podczas kuracji w łysieniu androgenowym. Przedłuża cykl włosowy, zapobiegając tym samym przerzedzeniu włosów.